Psikanalitik Şeyler 2 yaşında!..

Merhaba,

İki arkadaşın günaşırı birbirlerine gönderdikleri eğitim duyurularını ve psikanaliz yazılarını bir blogda toplamaya karar vermesiyle başlayan Psikanalitik Şeyler bugün 2 yaşını doldurdu. KUTLU OLSUN!

Geçtiğimiz iki yıl içinde, 202 farklı paylaşımımız bizi 51 bin farklı ziyaretçi ile buluşturdu. Bizi eposta üyeliği, Facebook ve Twitter üzerinden takip edenlerin sayısı 6 bini aştı.

Psikanaliz Seminerlerinde Mutlaka Karşılaşacağınız 11 İnsan Tipi geçen seneki en çok paylaşılan yazı ünvanını bu sene de kimselere kaptırmadı.

Bu seneki doğum günü dileğimiz ise, psikanalitik teoriye gönül veren takipçilerimize küçük büyük demeden hediyeler verebilmek! Daha önceki bir duyurumuzda paylaştığımız gibi siteden en ufak bir gelir elde etmediğimizden (etmeyi de planlamadığımızdan) bunu kendi kendimize yapmamız zor 😦 Ama özellikle de yayınevleriyle birlikte çalışıp hem Türkçeye kazandırılan psikanaliz yazınını daha iyi tanıtmayı hem de takipçilerimize kitap hediye edebilmeyi çok isteriz! Bakarsınız sesimizi bir duyan çıkar, dilemesi bizden!

Göz açıp kapayıncaya kadar geçen bu 2 yılda sitemizi ziyaret eden, sosyal medyada bizi takip eden, yazılarını bizimle paylaşan herkese desteği için teşekkür ediyoruz.

En olumlu aktarımlarımızla,

Psikanalitik Şeyler Ekibi

psikanalitikseyler@gmail.com
Twitter: @psikanalitik
Facebook: Psikanalitik Şeyler

Genel içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s